¡La Colmena Que Dice Sí!
Los productos de

Migino

Artesano/a de productos no alimentarios, Hove
Peter De Rycke
Peter De Rycke ha empezado a colaborar con La Colmena en 2015. Migino ofrece sus productos en 40 Colmenas.

Pedido online y recogida en las Colmenas

Kontich

WZC De Hazelaar
Dirección
Witvrouwenveldstraat 1
2550 Kontich
Horarios
martes, 17:30-19:00

Mortsel

Buurderij Het Atrium
Dirección
Op 8/8 en 15/8 uitsluitend thuislevering op zaterdag tussen 7u en 17u30, geen ophaalmoment op de Buurderij.
2640 Mortsel
Horarios
viernes, 18:00-19:00

Berchem

Buurderij De Veldekens
Dirección
Op 7/8 en 14/8 uitsluitend thuisleveringen op donderdag tussen 8u - 16u. Geen ophaalmoment.
2600 Berchem
Horarios
viernes, 16:00-17:30

Deurne

Gitschotelhof - Jeugdheem Sorm
Dirección
Victor De Langhestraat 73-75
2100 Deurne
Horarios
jueves, 16:30-18:00

Lier

Bibliotheek de Fé (buiten) - Kardinaal Mercierplein 6
Dirección
Kardinaal Mercierplein 6
2500 Lier
Horarios
miércoles, 16:30-18:00

Antwerpen

Buurderij Provinciehuis Antwerpen
Dirección
Op 6/8 en 13/8 uitsluitend thuisleveringen op donderdag tussen 8u - 16u. Geen ophaalmoment.
2018 Antwerpen
Horarios
jueves, 16:00-17:00

Borgerhout

Buurderij 't Werkhuys
Dirección
Zegelstraat 13
2140 Borgerhout
Horarios
lunes, 16:30-18:00

Deurne

Districtshuis Deurne (achterkant gebouw)
Dirección
Maurice Dequeeckerplein 1
2100 Deurne
Horarios
miércoles, 19:00-20:00

Antwerpen

Permeke
Dirección
De Coninckplein 25-26
2000 Antwerpen
Horarios
martes, 17:00-18:30

Kruibeke

Ambachtstraat
Dirección
Ambachtstraat 7b
9150 Kruibeke
Horarios
sábado, 09:30-11:00

Schoten

Vordensteinstraat 50-52
Dirección
Vordensteinstraat 50-52
2900 Schoten
Horarios
martes, 18:30-20:00

Mechelen

Nekkerspoel
Dirección
Nekkerspoelstraat 358A
2800 Mechelen
Horarios
miércoles, 18:30-19:30

Mechelen

Scheppersinstituut > Ophaling op tijdelijke locatie: Nekkerspoelstraat 358A
Dirección
Nekkerspoelstraat 358A
2800 Mechelen
Horarios
miércoles, 16:30-18:00

Beveren-Waas

Pareinlaan
Dirección
Pareinlaan 1
9120 Beveren-Waas
Horarios
sábado, 11:30-13:00

Pulderbos

Dorp 12
Dirección
Dorp 12
2242 Pulderbos
Horarios
miércoles, 18:30-20:00

Haacht

Tijdelijke locatie Mercatorlaan 66 (voordien HaBoBIB)
Dirección
Mercatorlaan 66
3150 Haacht
Horarios
lunes, 18:00-19:30

Sint-Niklaas

Rode Kruisstraat 23
Dirección
Rode Kruisstraat 23
9100 Sint-Niklaas
Horarios
jueves, 17:30-18:30

Buggenhout

Wallabieke - Bovendonkstraat 194
Dirección
Bovendonkstraat 194
9255 Buggenhout
Horarios
jueves, 16:00-19:00

Meise

54 Brusselsesteenweg
Dirección
54 Brusselsesteenweg
1860 Meise
Horarios
viernes, 16:30-18:00

Strombeek-Bever

CC Strombeek
Dirección
Gemeenteplein
1853 Strombeek-Bever
Horarios
viernes, 18:30-20:00

Sint-Gillis-bij-Dendermonde

Jeugdhuis Zenith
Dirección
Otterstraat 58
9200 Sint-Gillis-bij-Dendermonde
Horarios
jueves, 17:30-19:00

Kortenberg

Annonciadenstraat 21
Dirección
Annonciadenstraat 21
3070 Kortenberg
Horarios
jueves, 17:00-18:30

Aarschot

Elisabethlaan 103
Dirección
Elisabethlaan 103
3200 Aarschot
Horarios
miércoles, 17:00-19:00

Molenbeek-Saint-Jean

Hello Hostel
Dirección
1 rue de l'armistice
1080 Molenbeek-Saint-Jean
Horarios
viernes, 17:30-19:00

Dilbeek

Savio - Stationsstraat 275
Dirección
Stationsstraat 275
1700 Dilbeek
Horarios
jueves, 17:30-19:00

Tervuren

Klarastraat 2
Dirección
Klarastraat 2
3080 Tervuren
Horarios
jueves, 19:00-20:30

Auderghem

Avenue des Volontaires 19
Dirección
Avenue des Volontaires 19
1160 Auderghem
Horarios
sábado, 11:00-13:00

Saint-Gilles

Café Flora
Dirección
Parvis de Saint-Gilles 16A
1060 Saint-Gilles
Horarios
miércoles, 17:30-19:00
viernes, 17:30-19:00

Anderlecht

La Ruche Cours Saint-Guidon
Dirección
10 cours Saint Guidon
1070 Anderlecht
Horarios
sábado, 11:30-13:00

Uccle

DIEWEG
Dirección
65 DIEWEG
1180 Uccle
Horarios
martes, 18:30-19:30

Uccle

Eglantiers
Dirección
Avenue des Eglantiers, 21
1180 Uccle
Horarios
jueves, 18:30-19:30

Rhode-Saint-Genese

Maison Communale
Dirección
Avenue de la Maison Communale
1640 Rhode-Saint-Genese
Horarios
jueves, 17:30-19:00

Gent

DOK Noord
Dirección
Dok Noord 7
9000 Gent
Horarios
jueves, 17:30-18:30

Nivelles

rue de la ferme du chapitre à 1401 Nivelles Baulers
Dirección
Rue de la Ferme du Chapitre n.9 - Nivelles (1401 - Baulers)
1400 Nivelles
Horarios
jueves, 17:30-19:00

Hennuyères

Hennuyères - Chemin Ste Anne 25
Dirección
Hennuyères Chemin Ste Anne 25
7090 Hennuyères
Horarios
viernes, 17:30-19:00

Soignies

Institut Technique St Vincent
Dirección
Chemin de Nivelles 8
7060 Soignies
Horarios
jueves, 17:30-19:00

Seneffe

Seneffe - Rue du Miroir
Dirección
Rue du Miroir, 2
7180 Seneffe
Horarios
miércoles, 17:30-19:00

Waremme

Athénée Royal de Waremme - section primaire
Dirección
avenue Emile Vandervelde
4300 Waremme
Horarios
sábado, 10:00-11:00

Huy

Avenue de Beaufort
Dirección
65 Avenue de Beaufort
4500 Huy
Horarios
sábado, 11:45-12:45

Liège

rue des Wallons, Ecole Don Bosco
Dirección
rue des Wallons, 59
4000 Liège
Horarios
jueves, 17:15-19:00