Buurderij van

Saint-Maur-des-Fossés - Saint-Maur Créteil

Emmanuelle Patte
Verantwoordelijke van deze Buurderij

De Boeren

Adora
Giuseppina Di Leo
Plaats
Sèvres
Beroep
Traiteur
Alchimy
Sandrine Et Bruno Ligier
Plaats
Guérande
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Angéline "Les Gâteaux d'Après"
Jocelyne De Montis
Plaats
L'Isle-Adam
Beroepen
Banketbakkerij, Banketbakker
Artemus
Laurent Laloue
Plaats
Limeil-Brévannes
Beroep
Brouwer
Au Foie Gras Coudray-Ozbolt
Frederic Coudray
Plaats
Donzy
Beroepen
Eendenhouder, Ganzenhouder
Baume & sens
Élisabeth Fally
Plaats
Empury
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Bella Mela
Guy Belpomme
Plaats
Mantes-la-Jolie
Beroepen
Varkensslager, Traiteur, Kaasverfijner
BienElevées
Amela Du Bessey
Plaats
Paris 07
Beroepen
Saffraanproducent, Stadslandbouwer
Boulangerie de la gare
Eric Et Sylvie Lambert
Plaats
Brunoy
Beroep
Bakker/Banketbakker
C'est Moi qui l'Effet
Sandy Barouk
Plaats
Vitry-aux-Loges
Beroepen
Banketbakkerij, Traiteur
Cent pour cendre
Saida Bendoumia
Plaats
Saint-Privé
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Chancelie
Julie Chancerel
Plaats
Presles-en-Brie
Beroep
Inmaker
Château Dubraud, vignoble en écologie intégrale
Alain Vidal
Plaats
Saint-Christoly-de-Blaye
Beroep
Wijnbouwer
Chèvrerie des Brosses
Jean-françois Vavon
Plaats
Donzy
Beroep
Geitenhouder
Cueillette de La Chapelle en Serval et Les Fleurs de Basile
Basile & Audrey Piot
Plaats
La Chapelle-en-Serval
Beroepen
Tuinbouwer, Groentekweker
DÉLICIEUSEMENT BIO
Jean-françois Wicker
Plaats
Brunoy
Beroepen
Chocolatier, Banketbakker
Denis Néant
Denis Néant
Plaats
Paris 12
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Des roses dans mon jardin
Lanskin Julien
Plaats
Grisy-Suisnes
Beroep
Tuinbouwer
Diana Epices
Diana Poschl
Plaats
Dourdan
Beroepen
Fruitteler, Azijnmaker
Domaine des Maisonnettes
Serge Bataillon
Plaats
Amboise
Beroep
Wijnbouwer
E.A.R.L. RAEHM
Jean-charles Raehm
Plaats
Mandres-les-Roses
Beroep
Groentekweker
EARL Brossard Lucien et Emmanuel
Emmanuel Brossard
Plaats
Raveau
Beroep
Graanverbouwer
EARL DOMINIQUE BIERE
Arnaud Guillardel
Plaats
Saint-Martin-sur-Nohain
Beroep
Wijnbouwer
EARL du Châtaignier
Pierre Leroy
Plaats
Oizé
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker
EARL du Maimpas
Andréa De Poncins
Plaats
Le Plessier-Huleu
Beroep
Zoogkoeienhouder
EARL JUBERT
Olivier Jubert
Plaats
Saint-Saire
Beroep
Melkkoeienhouder
EARL LA MATTRE
Floriane Gauthier
Plaats
Malay-le-Grand
Beroep
Kippenhouder
EARL Les Libaux
Laure Sonveau
Plaats
Saint-Privé
Beroepen
Fruitteler, Graanverbouwer, Groentekweker
EARL OLIVIER LAPORTE
Valerie Et Olivier Laporte
Plaats
Maux
Beroep
Zoogkoeienhouder
earl picard
Aurelien Picard
Plaats
Moreuil
Beroep
Groentekweker
EDOUARD DELAERE VOLAILLES DES LOGES
Edouard Delaere
Plaats
Jouarre
Beroep
Kippenhouder
ENTRE SAVEURETJARDIN
Martine Verrechia
Plaats
Boutigny-sur-Essonne
Beroep
Traiteur
EURL CAVE NEROT
Julie Nerot
Plaats
Saint-Père
Beroep
Wijnbouwer
Ferme de Villezanges
Stephane Disdet
Plaats
Périgny
Beroepen
Kippenhouder, Groentekweker
FERME DU MONT AU BEC
Vanessa Pauwelyn
Plaats
Doudeauville
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Ferme du Petit Rémy EARL BONY
Christelle Drévillon
Plaats
Saint-Rémy-la-Vanne
Beroep
Melkkoeienhouder
FERME DU PRESSOIR - Famille VINCENT
Amélie Vincent - Ferme Du Pressoir
Plaats
Ourouër
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Melkkoeienhouder, Varkenshouder, Kippenhouder
Ferme Les Barres & Monsieur Fermier
Maxime Dion
Plaats
Châtillon-sur-Colmont
Beroepen
Melkkoeienhouder, Varkenshouder
Fromagerie Jean-Marie beaudoin
Jean-marie Beaudoin
Plaats
Héricourt-sur-Thérain
Beroep
Zuivelproducent
Fromagerie loiseau
Sophie Loiseau
Plaats
Achères-la-Forêt
Beroep
Zuivelproducent
FUMAGE ARTISANAL DU NOHAIN
Colin Et Nadine Giou
Plaats
Cosne-Cours-sur-Loire
Beroep
Inmaker
Gaec Lurier
Denis Lurier
Plaats
Colméry
Beroepen
Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder, Kippenhouder
Hop livraison by Emmanuelle
Emmanuelle Patte
Plaats
Saint-Maur-des-Fossés
Beroep
Bezorger
Huilerie du Moulin de l'Ile
Huilerie Du Moulin De L'ile
Plaats
Donzy
Beroep
Molenaar
JORKA/Saveurs A Kroquer
Avraham Ayalon
Plaats
Saint-Maur-des-Fossés
Beroep
Banketbakker
Jus de fruits Ju
Rafael & Gabriel
Plaats
Nanterre
Beroep
Inmaker
Kaffa
Raphaëlle Et Winston - Kaffa
Plaats
Paris 18
Beroep
Koffiebrander
KEF
Steve Thirion
Plaats
Paris 20
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
L'Atelier du Safran
Christine Pineau
Plaats
Fontenay-sous-Bois
Beroep
Saffraanproducent
L'Autre Boulange
Denis Durand
Plaats
Paris 11
Beroep
Bakker/Banketbakker
L'embeillage
Quentin Sinel
Plaats
Le Perreux-sur-Marne
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
L'HERBIER DE MILLY ET LA FERME DU CLOS D'ARTOIS
Catherine Et Alain Bosc-bierne
Plaats
Oncy-sur-École
Beroepen
Fruitteler, Stroopfabrikant, Koffiebrander, Groentekweker, Distilleerder
La Belle Pousse (du Paysan Urbain)
Gérard Munier
Plaats
Romainville
Beroep
Stadslandbouwer
La Brigade des Gourmands
Bruno Méquignon
Plaats
Doussard
Beroep
Traiteur
La brulerie de Meaux
Frédéric Delarose
Plaats
Meaux
Beroep
Koffiebrander
La fabrique du granolier
Laurène Bonnier
Plaats
Paris 15
Beroep
Banketbakkerij
La Fée dans les Bois
Frédérique Defranchi
Plaats
Paris 14
Beroep
Confituurmaker
LA FERME DE COURCELLES
Geoffrey Bouzonie
Plaats
Tournan-en-Brie
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Zoogschapenhouder, Melkkoeienhouder, Kippenhouder
LA FERME DE LA BRIE
Jean-louis Vaudescal
Plaats
Couilly-Pont-aux-Dames
Beroep
Groentekweker
LA FERME DU CHATEAU
Déborah Barré
Plaats
Houécourt
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Zoogschapenhouder
La Ferme Hélicicole
Sébastien Sanson
Plaats
Radinghem
Beroepen
Vishandelaar, Slakkenkweker
La Joly cagouille
Nadine Surat
Plaats
Ormeaux
Beroep
Slakkenkweker
La Laiterie de Paris
Pierre Coulon
Plaats
Paris 18
Beroep
Zuivelproducent
LA MARIE-ANNE
Sandrine Picconi
Plaats
Méry-sur-Oise
Beroep
Paddenstoelenkweker
La Patte Jeanjean
Pierre Jeanjean
Plaats
Damigny
Beroep
Graanverbouwer
La Ruche Mama
Ruche Mama
Plaats
Paris 11
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Le Comptoir des Producteurs
Le Comptoir Des Producteurs
Plaats
La Courneuve
Beroep
Fairtrade handelaar
Le Furet Tanrade
Alain Le Furet
Plaats
Paris 10
Beroepen
Chocolatier, Confituurmaker, Banketbakker
Le P'tit Oeuf Ardennais
Eric Astier
Plaats
Viel-Saint-Remy
Beroep
Veehouder (andere dieren)
LE PAIN D'HERVE
Hervé Quera
Plaats
Espaubourg
Beroep
Bakker/Banketbakker
Le Potager de Seguret
Emma Rigollet
Plaats
Coulanges-lès-Nevers
Beroep
Groentekweker
Le rucher de Sainte Aulde
Marie-pierre Mersin
Plaats
Montreuil
Beroep
Imker
LES COSMETIQUES FRAIS
Arnaud Martin
Plaats
Saint-Beauzire
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
LES CRAQUANTS DU VAL DE LOIRE
Céline Robert
Plaats
Pouilly-sur-Loire
Beroepen
Banketbakkerij, Chocolatier
Les créations de stouf
Stephanie Dubruc
Plaats
Villey-sur-Tille
Beroepen
Ambachtelijke producent (non-food), Bezorger
Les délices faits maison de Cathy
Cathy Bui Tran
Plaats
Hecmanville
Beroep
Traiteur
Les fruits de Clément Crevel
Clément Crevel
Plaats
Le Mesnil-sous-Jumièges
Beroep
Fruitteler
Les jardins de la Houssiette
Jean-luc Et Guillaume Juteau
Plaats
La Houssaye-en-Brie
Beroep
Groentekweker
Les Petits Fruits du Gâtinais
Massila Salemkour
Plaats
Varennes-Changy
Beroepen
Banketbakker, Confituurmaker, Stroopfabrikant, Fruitteler
Les Ruchers de Saint Maur
Gilles Tronscorff
Plaats
La Varenne-Saint-Hilaire
Beroep
Imker
Loumaë
Laury Galarza
Plaats
Neuilly-Plaisance
Beroep
Banketbakkerij
MAISON GROS GOURMAND
Julie Meneau
Plaats
Montreuil
Beroep
Traiteur
Maison Havas
Maxime Havas
Plaats
Saint-Martin-en-Bière
Beroep
Fruitteler
MARIE-FRANÇOISE FLAVORS - OORAIN
Oorain Fruit - Marie-françoise Flavors Oorain La Marmelade Française
Plaats
Meudon
Beroep
Confituurmaker
martin sébastien
Sebastien Martin
Plaats
Jussy
Beroep
Fruitteler
Microbrasserie Mappiness
Pierre Schneider
Plaats
Saint-Maur-des-Fossés
Beroep
Brouwer
Moulin artisanal Gilles Matignon
Gilles Matignon "moulin Artisanal Gilles Matignon"
Plaats
Château-Landon
Beroep
Molenaar
MTH Seafood (SCEA DELISLE)
Martin Delisle
Plaats
Gouville-sur-Mer
Beroepen
Schelpdierenkweker, Oesterkweker
Nature et Régions
Louis-bertrand Jeannerod
Plaats
Paris 07
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Varkenshouder
OTTANTA - IL PASTIFICIO
Sara Lacomba
Plaats
Paris 05
Beroepen
Producent van ambachtelijke pasta, Kaasverfijner
OTTANTA - Mozza et burrata locales et BIO
Sara Lacomba
Plaats
Paris 05
Beroep
Kaasverfijner
POISSONNERIE COMTESSE Sébastien
Sébastien Comtesse
Plaats
Saint-Rémy-Boscrocourt
Beroep
Vishandelaar
Rucher des Mousseaux
Jean-louis Vaudescal
Plaats
Couilly-Pont-aux-Dames
Beroep
Imker
SARL LE HAMEL
Mickaël Robert
Plaats
Vittefleur
Beroep
Groentekweker
Saumon d'Isigny
Frédéric Biderre
Plaats
Géfosse-Fontenay
Beroep
Viskweker
Saveurs des prairies
Patrick Haudebourt
Plaats
Villers-sur-Auchy
Beroepen
Slager, Varkensslager, Fruitteler, Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder
SCEA l'Escargot du Mont-Réal
Mathieu Blot
Plaats
Beauvoir-en-Lyons
Beroep
Slakkenkweker
Tonton d'ailleurs
Sébastien Prache
Plaats
Brunoy
Beroep
Fairtrade handelaar
Un p'tit coin d'Savonnerie
Christine Douhard
Plaats
La Varenne-Saint-Hilaire
Beroep
Zeepfabrikant
Vitr'Ail noir
Aiméry Capon
Plaats
Varennes-Jarcy
Beroep
Traiteur